Urban Gem 2Br Apartment In Cbd

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Melbourne te genieten, verblijf in Urban Gem 2Br Apartment In Cbd Melbourne, gelegen op 2 km van de Eureka Tower en op 20 minuten wandelen van de Staatsbibliotheek van Victoria. Dit appartement is gelegen op maar 1 km van State Library treinstation en op een korte afstand van Dudley Street/Spencer Street busstation.

Gasten van deze accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en keukengerei in dit appartement.

Het appartement is in de Collins Street wijk van de stad en op 5 minuten loopafstand van Festival Hall gelegen. Maak een rustige wandeling van 10 minuten naar het hart van het stadscentrum van Melbourne. Urban Gem 2Br Apartment In Cbd bevindt zich op een klein stukje lopen van het Melbourne Aquarium.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Urban Gem 2Br Apartment In Cbd Melbourne
Luxury Wsp 2 Bedroom Apartment Pool, Gym, Sauna & Prime Cbd Location
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Wsp 2 Bedroom Apartment Pool, Gym, Sauna & Prime Cbd Location

9.0
Schitterend 1 beoordeling
10 m van de accommodatie
Stunning Cbd Apt On Lv47 With Gym, Pool & Study Desk
Mobiele prijsaanbieding

Stunning Cbd Apt On Lv47 With Gym, Pool & Study Desk

7.4
Goed 8 beoordelingen
27 m van de accommodatie
USD 335 USD 302
per nacht
A Lux 2Br Apt Next To Southern Cross City Views
Mobiele prijsaanbieding

A Lux 2Br Apt Next To Southern Cross City Views

28 m van de accommodatie
USD 526 USD 473
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    15 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Urban Gem 2Br Apartment In Cbd te vinden?
      Urban Gem 2Br Apartment In Cbd is in de Collins Street wijk gesitueerd, binnen een autorit van 10 minuten van de Eureka Tower.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Urban Gem 2Br Apartment In Cbd?
      Populaire plekken in de buurt van Urban Gem 2Br Apartment In Cbd zijn onder andere het Melbourne Aquarium, de Eureka Tower, de Staatsbibliotheek van Victoria.
    • Hoeveel kost het om bij Urban Gem 2Br Apartment In Cbd te verblijven?
      De huurprijs van Urban Gem 2Br Apartment In Cbd is $126.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Essendon Fields
    15 km

    Treinstations

    Southern Cross Station
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Urban Gem 2Br Apartment In Cbd Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten